Hizmetlerimiz

Sizin İçin Ne Yapabiliriz ?

HavalimanıTransfer hizmetimizden faydalanabilirsiniz. İstanbul’da bulunan havalimanları İstanbul havalimanı ve Sabiha Gökçen havalimanı için hizmetinizdeyiz. Sizleri varmak istediğiniz noktaya en hızlı şekilde uygun fiyatlarla ulaştırıyoruz. 

Şehir İçi Transfer Hizmeti sunuyoruz. Artık İstanbul’da nereden nereye nasıl gidebileceğim konusunu sorun etmeyin. Hatta ne kadar ücretle gidebileceğim derdinede son diyebiliriz. 

Şehirler Arası Korsan Taksi Hizmeti Türkiye’nin her yerine kaliteli ve üst düzey olarak dizayn edilmiş son model araçlarımızla bilet derdi olmadan, sizi kapınızdan alıp varmak istediğiniz noktaya kadar ulaşım yapmanızı sağlar.

İstanbul’un Anadolu ve Avrupa Yakası bölgelerinde vip araçlar ile Lüx bir taşımacılık hizmeti sunar.  Bu sayede siz değerli müşterilerimize hem konforlu bir yolculuk sağlarken hem de yolculuktan keyif almanızı istiyoruz.

Aylık Abonmanlık sistemi ile siz değerli misafirlerimize sabit fiyat politikası uygulayarak uzun soluklu çalışma imkanı sunuyoruz.  Türkiye geneli konforlu araçlarımız ile korsan taksi hizmetini en uygun fiyatlara bizden alın

Şehirler arası evcil hayvan transferlerinizde sizlere ve minik dostlarımıza güven ve konforu aynı anda sunuyoruz.Emin Taksi Her tur sonrası dezenfekte olan araçlarımızda minik dostlarımızın sağlığı ve konforu için her şey düşünüldü.

Bize Hemen Ulaşın.

0542 364 12 18

ŞİMDİ TIKLA ARA!